parallax background
 
 
 
 
 

پرسش های متداول

1جلسه تشخیصی به چه معناست ؟
جلسه ی تشخیصی ، جلسه ای 45 دقیقه ای می باشد که با یکی از متخصصان مرکز انجام می گیرد، در این جلسه شرح حال مراجع ثبت شده و گزارش پرونده ی ایشان نوشته می شود، با توجه به مشکل مراجع و حیطه های تخصصی درمانگران ، درمانگری که بتواند بهترین کمک را به ایشان بدهد به مراجع معرفی شده ، برای ایشان تعیین وقت می گردد، گزارش جلسه ی تشخیصی در اختیار درمانگر مربوطه قرار گرفته و در زمان ویزیت درمانگر مورد استفاده قرار می گیرد، لازم به ذکر است جلسه های تشخیصی نیز با تعیین وقت قبلی انجام می گیرند.
2مخاطبان چطور می توانند از برنامه های آموزشی مرکز مطلع شوند؟
اطلاعات مربوط به برنامه های آموزشی سیاووشان در سایت سیاووشان و در قسمت دوره های آموزشی قرار می گیرد و مخاطبان می توانند از این طریق در جریان این دوره ها قرار گیرند، اما چنان چه افراد تمایل داشته باشند، در فهرست اطلاع رسانی های مرکز قرار گیرند، می توانند شماره تماس و نشانی ایمیل خود را در اختیار همکاران اداری مرکز قرار دهند تا از طریق اس ام اس و ایمیل نیز در جریان برنامه های آموزشی قرار گیرند. همچنین این اطلاعات در کانال تلگرام مرکز به آدرس https://t.me/siavoushancentre هم در دسترس است.
3در صورتیکه که بخواهیم با مجموعه ی سیاووشان همکاری داشته باشیم چه باید انجام دهیم؟
در صورتی که مخاطبان تمایل به همکاری با مرکز دارند می توانند درخواست همکاری خود را در قسمت پیوستن به ما در سایت سیاووشان مطرح نمایند تا درخواست آنها مورد بررسی قرار گرفته و برای مصاحبه ی کاری و مراحل بعدی با آنها تماس گرفته شود، لازم به ذکر است ارایه ی شماره تماس و نشانی ایمیل برای برقراری ارتباط با شما الزامی می باشد.
4در صورتیکه مخاطبان بخواهند نظر، نقد یا پیشنهاد خود را با مرکز در میان بگذارند چه باید انجام دهند؟
مخاطبان می توانند دیدگاه های خود را در قسمت دیدگاه و پیشنهاد سایت با ما در میان بگذارند، نظر، نقد و پیشنهادهای ایشان توسط مدیرعامل مجموعه مورد بررسی قرار می گیردو به ایشان پاسخ داده خواهد شد.
preloader